08505621605
bilgi@portak.al
08505621605

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Firmanızda yazılım problemleri yaşıyorsanız, kullandığınız yazılımlar sizin işinize uygun üretilmediği için tıkanıyorsanız. Ya da her yerden ulaşılabilir, kuruluma ihtiyaç duyulmayan ve gelişime açık bir uygulama istiyorsanız web tabanlı yazılımlar tam sizin aradığınız şey.

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde dinlemek ve anlamak bizim görevimiz.

Web tabanlı uygulamalara yani internet üzerinde çalışan yazılımlara, bilgisayar, tablet, phablet, cep telefonu, kiosk, akıllı televizyon vb. cihaz farketmeksizin internet bağlantısı olan her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz.

Web tabanlı yazılımlar sayesinde firmanızın tüm kullanıcıları aynı anda tek bir sistem üzerinde çalışabilir ve bu sayede hem veri bütünlüğünü korumayı sağlamış olur, hem de her geçen gün artan sistem ve demirbaş maliyetlerini de asgariye indirgemiş olursunuz.

Web tabanlı uygulamaların öne çıkan en büyük özelliği budur, ancak bir proje üzerinde ortak çalışma veya aynı anda bir sistemi kullanma avantajı da oldukça önemlidir.

 

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini gerçeğe bağlamak için web teknolojisi ile köprüler kuruyoruz.

İletişimReferanslarımız