08505621605
bilgi@portak.al
08505621605

İzmir’in Seo Uzmanı

Seo Nedir?

Sıralamalarını yükseltmek ve trafiği arttırmak için çalıştığımız firmalardan bizden memnun kaldılar.Sizi de memnun müşterilerimizin arasına katmak istiyoruz.

Ekibimiz, çok çeşitli sektör ve organizasyonlar için uygun çözümler bulmalarını sağlayan çeşitli beceri ve deneyime sahiptir.

İzmir’in Lider SEO Uzmanı

Arama Motoru Optimizasyonu 

 site  artırın

seo nedir

seo nedir

Google  nasıl  ?

Sitenizi rekabette nasıl ön plana çıkarabilirsiniz? Reklamlara bir ton para harcamadan en fazla ziyareti nasıl elde edebilirsiniz? Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) bunu sizin için yapabilir. İzmir web tasarım firmaları Portakal Dijital Çözümler Optimizasyonu Şirketimiz, web sitenizin çeşitli arama motorlarında harika bir sıralama pozisyonu almasına yardımcı olabilir. Bir kullanıcı web’de arama yapmak için bir terim yazdığında, bu terim anahtar kelime olarak tanımlanır. SEO amacı sitenizi optimize etmektir, bu nedenle tüm içeriğiniz, anahtar kelimeler üzerinde özel olarak odaklanan arama motorları tarafından alakalı görünmektedir. Anahtar kelime uygulaması, sıralama izleme ve sürekli dikkat ile İzmir Web Tasarım Firmaları Portakal Dijital Çözümler, potansiyel ziyaretçilerinizin aradığı birçok anahtar kelime için sitenizi en iyi arama sonuçları arasında konumlandırmanıza yardımcı olabilir.

Harika SEO planımızla, Google, Yahoo, Bing gibi en popüler arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltmeye yardımcı olabiliriz. Bu, günümüzün rekabetçi pazarında kalabilmek için her türlü iş için bir zorunluluktur.

SEO Nedir?

SEO Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Sitenizin bilgileri ile arama motorları arasındaki iletişimi en üst düzeye çıkarmak için sitenizin içeriğinin elden geçirilmesi işlemidir. Kod, bağlantılar, resimler, metin ve sayfa düzeni, web sitenizin arama motorları tarafından nasıl algılandığı üzerinde büyük bir rol oynar. Sitenizde daha çok kullanılan anahtar kelimeler ne kadar yaygın olarak kullanılırsa, sizin için o kadar iyidir.

Bir  başlatmak için en iyi zaman ne zaman ?

Sitenin iyi gelişmiş bir stratejiden en fazla yararlanabileceği bir Arama Motoru Optimizasyonu için en iyi zaman sitenizin ilk yapım sürecidir. Bunun nedeni, henüz siteniz henüz yayınlanmadığı için henüz bir sıralamada bulunmaması nedeniyle, Google web sitenizi bir kez taradıktan sonra, herhangi bir SEO stratejisi olmadan elde edebileceğinizin çok üstünde bir ilk yerleşim alacaksınız.

Yukarıdaki stratejinin en iyi yanı, sitenizin güçlü bir sıralama ile başlayacağıdır, ancak bu kesinlikle bir belirleyici faktör değildir. Herhangi bir sıralama, uygun bir SEO kampanyası ile iyileştirilebilir veya azaltılabilir.

”  Neden bir  sıralamasını düşer? “

Elinizin altında bir SEO uzmanına sahip olmanın avantajlarından biri, neyin işe yarayıp yaramadığını ve web’de daha fazla görünürlük elde etmenize yardımcı olmak için neler yapılabileceğini bilmeleridir. Bazen ikinci sayfanın üstünde olmak, ilk sayfanın altında olmaktan daha iyidir. İlk sayfanın sonuna geldiklerinde, ortalama kullanıcınız kendisine hitap etmeyen sonuçlara bakmaktan bıkmış olur, peki ne yapar? Bir sonraki sayfaya gider ve tekrar dener. Peki ikinci sayfada kim var? Senin siten! Tam olarak istediğiniz yer.

İzmir Arama Motoru Optimizasyonu Şirketi  nasıl yardımcı olabilir ?

SEO’da başarılı olmak tecrübe ve aşinalık gerektiren zaman alıcı bir süreçtir. Web sitenizi derin iç sayfalardan arama sonuçlarından üst sıralara çıkarmak için sabır ve adanmışlık gerektirir ve deneyimli birinin olması çok büyük bir fark yaratır. SEO çabalarınız için konumunuzu aklınızda tutmanız gerekse de, geliştiricinizin gerçek fiziksel konumu önemli değil :). Bu nedenle, yerel bir İzmir Arama Motoru Optimizasyonu Şirketi olsak da, bulunduğumuz yerden size olan mesafenin önemi yok. 10 yıldan fazla bir süredir Arama Motoru Optimizasyonu yapıyoruz, bu yüzden neden bahsettiğimizi biliyoruz. Bizimle bağlantıya geçmekten ve SEO’nun size ve işinize nasıl yardımcı olabileceğini bulmak için arama motoru optimizasyon uzmanlarımızdan biri ile konuşmanızı rica ediyoruz.

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini gerçeğe bağlamak için web teknolojisi ile köprüler kuruyoruz.

İletişimReferanslarımız