08505621605
bilgi@portak.al
08505621605

İzmir Web Tasarım Firması Arıyorum

İzmir’de 200’den fazla web tasarım firması var, Türkiye çapında ise binlerce bulunmaktadır. İşiniz için doğru İzmir web tasarım firması aradığınızı biliyoruz. Biz İzmir Web Tasarım Firmaları olarak web tasarım işinizi üstlenecek İzmir web tasarım firması olmak istiyoruz. Peki bir web tasarım firması nelere sahip olmalı veya doğru firmayı nasıl bulacaksınız?

İzmir Web tasarım firması hangi özellikler olmalıdır?

Web siteleri oluşturmak çok çeşitli beceriler gerektirir. İşte olması gerekenler;

  • Grafik dizayn
  • Fontend Geliştirme (xHTML / CSS / JS)
  • CMS Uygulaması (WordPress)
  • Hosting
  • Marka Stratejisi
  • İçerik Stratejisi
  • Metin Yazarlığı
  • Kullanıcı deneyimi uzmanlığı

Bu işlemlerin tümünü isterseniz kendi firmanız bünyesinde yapabilirsiniz. Ancak tüm bunları gerçekleştirmek için bir kaç personel barındırmanız gerekecektir. 

İzmir web tasarım firması
web tasarım firması

Bunların tümünü karşılayacak bir İzmir web tasarım firması ile çalışmanız en mantıklısı olacaktır. İzmir web tasarım firmaları Portakal Dijital Çözümler olarak tüm bu yeteneklere sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Ne kadar bütçe ayırlamalıyım?

İzmir Web tasarım firmaları bu konuda size çok şaşırtıcı bir fiyat aralığında fiyatlar verecektir. Bir İzmir web tasarım firması 750 TL fiyat verirken başka bir İzmir web tasarım firması aynı iş için 7500 TL fiyat verebilir. Bizce klasik bir kurumsal web sitesi için en az 1000 TL bütçe ayırmalısınız bazı isteklerinize göre en fazla 2500 TL’ye kadar çıkabilir. Tabii bu fiyatlar standart bir web sitesi için geçerlidir. 

Bütçe aralığınızı iyi planlamalısınız böylece en doğru İzmir web tasarım firmasına odaklanabilirsiniz.Portakal Dijital Çözümler olarak biz standart bir web sitesi için 1000TL ile 2500TL arasında fiyat vermekteyiz.

İzmir Web tasarım firması hangi becerilere sahip olmalıdır?

Web siteleri oluşturmak için gereken üç temel beceri alanı vardır: strateji, tasarım ve geliştirme. Ajanslar genellikle bu alanlardan bir veya ikisinde uzmanlaşırlar ve nadiren de üçü uzmanlaşırlar. Bu yüzden birden fazla firma ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve bunun için yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak ya da bazı isteklerinizi diğerlerine göre önceliklendirmeniz gerekecektir.

Portakal Dijital Çözümler olarak biz tüm bu becerilere sahip bir İzmir web tasarım firması olarak öne çıkmaktayız.

İzmir Web tasarım firması referanslar önemlidir

Bir İzmir web tasarım firması tabii ki referanslarından kendini belli edecektir. Öncelikle çalışmak istediğiniz İzmir web tasarım firmasının referanslarını incelemelisiniz. Referanslarının nitelikli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Hep kendini tekrar mı ediyor yoksa farklı çözümler üretebiliyor mu? bunu incelemelisiniz.Portakal Dijital Çözümler referanslarını görmek için buraya tıklayın.

Sürekli desteğe ihtiyacınız olabilir

Siteyi yapmak ve yayınlamak seçtiğiniz web tasarım firması tarafından gerçekleştirilecektir. Peki her şey bitti mi? siteyi yayınlamak yeterli mi? Bu sorunun cevabı tabiki yeterli değil olacaktır. Başarılı ve google tarafından değer gören bir web sitesinin içeriği sürekli güncellenmeli ve yeni yazılar eklenmelidir. Bunun içinde bir içerik stratejisine ve metin yazarlığına ihtiyacınız olacak.Bu işi yapmak için gerekli yeterlilikte personeliniz yoksa Portakal Dijital Çözümler olarak bu işi uygun bir ücret karşılığında biz yapabiliriz.

Yapacaklarını söyledikleri şeyi yapacaklar mı, söz verdikleri zamanda  teslim edilecekler mi?

Tabiki web tasarım firmanızdan beklentiniz bu yönde olacaktır. Bu durum gerçekten önemli bir konu. Ucuz bir web sitesi yaptırıp iyi bir sonuç bekleyen pek çok müşterinin bu sorunu yaşadığını biliyoruz. Web sitesinin tamamlanması için aylarca bekleyen, istedikleri gibi bir web sitesi ile karşılaşmayan, güvenlik sorunları yaşayan ve bu nedenle bize gelip tekrar web sitesi yaptırmak isteyen müşteriler ile pek çok kez karşılaştık.Bu nedenle müşterilerimize hep şunu söylüyoruz “Ucuz değil uygun fiyat aramalısınız” Biz Portakal Dijital Çözümler İzmir web tasarım firması olarak fiyat politikamızda her zaman bu düstur ile hareket ettik ve verdiğimiz fiyatlarda gereksiz pahalılık göstermeyecek uygun fiyatlar vermeye özen gösterdik. Ayrıca projelerimizin teslim süresini, taahhüt ettiğimizden önce bitirmeye çalıştık. Eğer bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız sayfanın altındaki canlı destek chat butonuna tıklayarak yetkili arkadaşlarımızla görüşebilir anında fiyat alabilirsiniz.

Kolay ulaşılabilir bir İzmir web tasarım firması mı?

Bir sorun yaşadığınızda veya bir çözüm üretilmesi gerektiğinde İzmir web tasarım firmasının isteklerinize hızlı cevap verebilmesi çok önemlidir. Portakal Dijital Çözümler olarak web sitemizde bulunan canlı destek sistemimiz ve yardım masası ile sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir