08505621605
bilgi@portak.al
08505621605

Web Tasarım

İzmir Web Tasarım Firmaları

İzmir web tasarım firmaları

izmir web tasarım firmaları

Web Tasarım

İzmir web tasarım firmaları arasında 2002’den bu yana lider web tasarım ajansı olan Portakal Dijital Çözümler, size daha fazla müşteri adayı ve satış üretmek için stratejik olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş profesyonel, güzel ve mobil hazır bir web sitesi oluşturabilir.

Tüm web sitelerimiz, dünyanın en sağlam ve popüler web sitesi platformu olan WordPress kullanılarak özel olarak üretilmiştir. Bu, sizi sürücü koltuğuna oturtur ve işiniz büyümeye devam ederken web sitenizi düzenlemenizi veya eklemenizi sağlar.

Portakal Dijital Çözümler bir İzmir web tasarım firmasıdır.

İzmir Web Tasarım Firmaları sitesi olarak sizlere İzmir’in 1 numaralı web tasarım firması olan www.portak.al firmasını önermekteyiz.

Doğru Planlama
ve Uygulama

Güzel ve çarpıcı web tasarımını sevmemize rağmen, hiçbir sitenin yalnızca estetik açıdan başarılı olamayacağını biliyoruz.

Bir web sitesi kendi pazarını kurmalı ve güçlü bir pazarlama aracı olarak hizmet ederek değerine değer katmalıdır. Bunu yapabilmek için, sitelerin Kullanıcı Deneyimi, Arama Motoru Optimizasyonu ve Geliştirme için sektördeki en iyi uygulamaları sağlaması gerekir.

Çevrimiçi bir işletme için en önemli iki başarı faktörü, nitelikli trafiği yönlendirmek ve dönüştürmektir. Her ziyaretçi potansiyel bir müşteridir ve dikkatlerini çekmek için sadece birkaç saniyeniz var. Net mesajlaşmanın etkin kullanımı, harekete geçirme ve dönüşüm odaklı kullanıcı arayüzü tasarımları sayesinde amacımız, katılımı arttırmak ve satışları arttırmaktır.

İzmir Web Tasarım Firmaları Müşteri Deneyimini Önemser

İzmir Web Tasarım firmaları müşteri deneyimini en önemli tasarım faktörü olarak görmektedir.

İhtiyaçların
Tesbiti

Her web sitesi tasarım projemiz, işinizle ilgili değerli bilgileri ortaya çıkardığımız kritik bir keşif süreci ile başlar.

Sitenizi planlamadan önce, hedef kitleniz, satış stratejiniz, müşteri değeri ve kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınız için bilgi topluyoruz. Genellikle web siteleri temel iş hedefleri göz önünde bulundurulmadan oluşturulur. Bu boşa zaman ve para harcamaya ayrıca sinirli müşterilere yol açar.

Her proje İzmir Web Tasarım Firmaları İçin Önemlidir

Tasarım ve geliştirme sürecimiz boyunca, başarılı bir nihai ürün sunmak için neyin gerekli olduğunu sürekli olarak değerlendiriyoruz. Her projeye kendimizmiş gibi bakıyoruz ve işbirliğine ve şeffaflığa odaklanan proaktif bir iş akışına inanıyoruz. Portakal Dijital Çözümler olarak iş sürecine önem veren bir İzmir web tasarım firmasıyız.

Neler Yapıyoruz?

KURUMSAL WEB TASARIM

Çevrimiçi varlığını inşa etmek için küçükten büyüğe şirketler ile birlikte çalışıyoruz. Hedef kitlenizi etkileyecek bir web sitesi ile işinizi bir üst seviyeye taşıyın.

E-TİCARET SİTESİ

E-ticaret sistemlerimiz kullanıcı deneyimini geliştirir, dönüşümleri artırır ve ürün ve müşteri yönetimini basitleştiren otomatik yönetim araçları sunar.

KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN WEB SİTESİ

Verimli ve uygun maliyetli çözümler sunmak için çalışıyoruz. Küçük işletme sitelerimiz telefon görüşmeleri yapma, satışları artırma ve yatırım getirisini artırma amaçlıdır.

WEB SİTESİ YENİLEME

Var olan ancak ihtiyaçlarınızı karşılamayan web sitelerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni teknoloji ile mobil uyumlu hale getiriyor ve yeniliyoruz.

İyi bir İzmir Web Tasarım Firması ile çalışmak sizin de hakkınız

İlk İzlenim Önemlidir.

Web sitenizin unutulmaz bir ilk izlenim bıraktığından, şirketinizin öyküsünü anlatacağınızdan ve yeni müşteriler kazanacağından emin olacağız. Modern ve güzel bir web sitesi tasarlamak ve tüm teknik detayları yol boyunca ele almak için sizinle birlikte çalışacağız.

Müşterilerimizden bazıları daha büyük bütçeli büyük kuruluşlar, bazıları ise küçük işletmelerdir. Şirketinizin büyüklüğünden bağımsız olarak İzmir Web Tasarım Firmaları Portakal Dijital Çözümler, pazarlama hedeflerinizi ve bütçenizi karşılayacak özelleştirilmiş bir web sitesi çözümü üzerinde çalışabilir.

İzmir web tasarım firmaları iletişim sayfamıza ulaşmak için hemen tıklayın. Referanslarımıza ulaşmak için tıklayın.

İzmir Web Tasarım Firmaları Önerilerimiz

İzmir Web Tasarım Firmaları Arasında Doğru Firmayı Nasıl Bulacağım?

1. İyi bir İzmir Web tasarım firması hangi anahtar becerilere sahip olmalıdır?

Web siteleri oluşturmak için gereken üç temel beceri alanı vardır: strateji, tasarım ve geliştirme. İzmir web tasarım firmaları genellikle bu alanlardan bir veya ikisinde uzmanlaşırlar ve nadiren de üçü uzmanlaşırlar. Bu yüzden birden fazla firma ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve bunun için yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak ya da bazı isteklerinizi diğerlerine göre önceliklendirmeniz gerekecektir. Portakal Dijital Çözümler olarak biz tüm bu becerilere sahip bir web tasarım firması olarak öne çıkmaktayız.

2. Web tasarım firması referansları önemlidir

Bir web tasarım firması tabii ki referanslarından kendini belli edecektir. Öncelikle çalışmak istediğiniz İzmir web tasarım firmaları nın referanslarını incelemelisiniz. Referanslarının nitelikli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Hep kendini tekrar mı ediyor yoksa farklı çözümler üretebiliyor mu? bunu incelemelisiniz.

3. Kolay ulaşılabilir bir İzmir web tasarım firması mı?

Bir sorun yaşadığınızda veya bir çözüm üretilmesi gerektiğinde web tasarım firmasının isteklerinize hızlı cevap verebilmesi çok önemlidir. Portakal Dijital Çözümler olarak web sitemizde bulunan canlı destek sistemimiz ve yardım masası ile sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. İzmir web tasarım firmaları arasında 7/24 destek veren öncü bir web tasarım firmasıyız.

4. Ne kadar bütçe ayırlamalıyım?

İzmir web tasarım firmaları bu konuda size çok şaşırtıcı bir fiyat aralığında fiyatlar verecektir. Bir web tasarım firması 750 TL fiyat verirken başka bir web tasarım firması aynı iş için 7.500 TL fiyat verebilir. Bizce klasik bir kurumsal web sitesi için en az 1.000 TL bütçe ayırmalısınız bazı isteklerinize göre en fazla 3.000 TL’ye kadar çıkabilir. Tabii bu fiyatlar standart bir web sitesi için geçerlidir.
Bütçe aralığınızı iyi planlamalısınız böylece en doğru web tasarım firmasına odaklanabilirsiniz.
Portakal Dijital Çözümler olarak biz standart bir web sitesi için 1000TL ile 2500TL arasında fiyat vermekteyiz.