08505621605
bilgi@portak.al
08505621605

E-ticaret Sitesi

İzmir E-ticaret Sitesi

Satmak istediğiniz bir ürününüz veya dokunmak istediğiniz bir pazarınız varsa, neden yerel kalasınız? E-ticaret web sitesi hizmetlerine yatırım yaptığınızda, ürününüzü ulusal, uluslararası ve hatta küresel bir pazara başarıyla satmak mümkündür. Sitenize gereken teknolojiyi ve yazılımı vererek tam bir özel e-ticaret geliştirme araçları paketi sunuyoruz.


Amacımız, her müşteriye en iyi kalitede ticaret için ihtiyaç duydukları e-ticaret sistemini sağlamaktır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve kuruluşunuz büyüdükçe uyum sağlamak ve gelişmek üzere oluşturulan benzersiz, özel sistemler yaratabilen bir e-ticaret web sitesi şirketiyiz.

İzmir’in Lider E-ticaret Sitesi Üreticisi

E-ticaret sitesi tasarımı bizim işimiz

Yeni müşterilere ulaşmak ve internet üzerinden satış yapmak için e-ticaret sitenizi biz yapalım

izmir e-ticaret sitesi

izmir e-ticaret sitesi

Çevrimiçi mağazalar veya e-ticaret siteleri yıllardır İnternet’i çalıştıran motor olmuştur. Bu olmadan, bugün varolan İnternet tabanlı şirketlerin% 80’i hiçbir zaman varolmayacaktı ve şimdi her işletme için e-ticaret sitesi olmazsa olmazlardan biri.

Bir e-ticaret sitesi tasarım ve geliştirme şirketi olarak, 10 yıldan fazla bir süredir çevrimiçi mağazalar oluşturup yönetmekteyiz. Müşterilerimiz normal alışveriş sepetlerinden ve ödeme merkezlerinden bankalara ve çok uluslu konsorsiyuma kadar çeşitlilik göstermektedir.

Bir e-ticaret sitesi neleri içerir?

Bir çevrimiçi e-ticaret sitesi yalnızca mal ve hizmet satan bir web sitesi değildir, siparişleri, ödemeleri, nakliyeyi, kaynakları, envanteri, vergileri, teklifleri, raporları, kuponları ve daha fazlasını yöneten karmaşık bir sistemdir. İşinizi bu pazara sokmak için bir araca ihtiyacınız varsa, bunu mümkün kılmak için deneyim ve yaratıcılığa sahip birine ihtiyacınız olacak.

Ne teslim ediyoruz ?

Portakal Dijital Çözümler, size sadece harika görünmek ve mükemmel çalışmakla kalmayıp aynı zamanda yeni müşteriler kazanmanız ve mevcut müşterilerinize yeniden satış yapmanıza yardım etmesi için gereken bir varlık olduğunu kanıtlayacak güzel bir e-ticaret sitesi sunacak bilgi ve deneyime sahiptir.

Müşterilerinize, işiniz için en iyi seçenekleri sunmak için gereken bilgi birikimi ve yetenekleri ile adanmış başarılı bir şirketiz. İyi bir e-ticaret sitesini yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip, sizin için özel bir sistem oluşturacağız ve şirketinizi temsil eden ve gurur duyacağınız benzersiz bir web sitesi alacağınızdan emin olacağız.

E-ticaret sitenizin başarılı olmasın neler gerekir?

İnsanlar güvendikleri satıcılardan satın alacaklar. Bunu akılda tutarak, sahip olduklarınızın harika bir web sitesi olduğunu göstermek istersiniz. Harika bir tasarıma, işlevsel ve kullanımı kolay bir alışveriş sepetine ve sorunsuz bir alışveriş deneyimine sahip olmak fark yaratır!

Mevcut web sitemi e-ticaret sitesine dönüştürebilir miyim?

Zaten bir web siteniz varsa, kaliteli bir web sitesini e-ticarete dönüştürmek sitenizi bir para makinesine dönüştürebilir . Sitenizi başarılı bir çevrimiçi mağazaya nasıl dönüştüreceğinize karar verirken yapmanız gereken birkaç seçenek vardır. Mevcut sitenizi oluşturmak veya çevrimiçi bir mağazaya dönüştürmek için bir şirket ararken dikkatli olmalısınız. Yeni siteniz güven vermediyse veya kötü tasarlanmışsa, dolandırıcılık ve hırsızlık korkusundan dolayı müşteriler alışverişten kaçınacaktır. Müşterilerimizin çoğu, bu korkunç deneyimlerden sonra bize gelmektedir ve biz de onlara kendimizi defalarca kanıtladık. Hatta çoğu müşterimiz e-ticaret sitelerine daha fazla özellik eklemek için tekrar geliyor!

Ziyaretçiler e-ticaret sitemi beğenecekler ve alışveriş yapacaklar mı?

Tüm tasarımlarımız% 100 garantilidir. Bunun anlamı, size web sitenizi teslim ettikten sonra memnun değilseniz, KESİNLİKLE MEMNUN KALMANIZA kadar çalışmaya devam edeceğiz! Akılda tutulması gereken en önemli detay şudur; Bir e-ticaret sitesi bir yatırımdır . Yatırımınıza bir geri dönüş olacaktır, ancak yalnızca ilk seferinde doğru yaparsanız.

E-ticaret sitesinin aradığınız şey olup olmadığından hala emin değil misiniz?

Mevcut web sitenizi güncellemek istiyorsanız veya online ödemeleri kabul etmeye başlamak istiyorsanız, e-ticaret sitesi sizin için doğru seçimdir. Online satışlar ekonomimizin itici güçlerinden biridir ve gelecek yıllarda daha da büyümeye hazırdır. Bizimle temasa geçin ve neler yapabileceğimiz hakkında görüşlerimizi alın.

Öne Çıkan Projelerimiz

e-ticaret-sitesi-izmir-steinreich

Stein Reich

Almanya’da taş içerikli bay ve bayanlara yönelik bileklik satışı yapan firma e-ticaret’te bir İzmir Web Tasarım firması olan Portakal Dijital Çözümler’i tercih etti. Siteyi incelemek için tıklayın. 

Bozdağ Mobilya

İzmir’in önde gelen mobilya üreticilerinden olan Bozdağ Mobilya e-ticaret dünyasına bizimle giriş yaptı. Sektörün lider firmalarından olan firma, pek çok büyük markanın mobilya ihtiyacını karşılamaktadır. Siteyi incelemek için tıklayın. 

eticaret-sitesi-izmir-bozdağ-mobilya
e-ticaret-sitesi-izmir-isdeguvenlik

İşde Güvenlik

Mercan iş güvenliği firması, iş güvenliği sektörünün tüm ihtiyaçlarını yıllardır temin etmektedir. E-ticaret sektörüne İşde Güvenlik ismiyle giriş yapmıştır.  Siteyi incelemek için tıklayın. 

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini gerçeğe bağlamak için web teknolojisi ile köprüler kuruyoruz.

İletişimReferanslarımız